1. רישיון שימוש
  מוצרי GB Plugins רשומים תחת הרישיון הציבורי הכללי של GNU
  https://www.gnu.org/licenses/gpl.html גרסה 2.0 או מתקדמת יותר.
  ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981
 2. אחריות
  התוספות שפותחו ונמכרים על ידי GB Plugins פותחו בצורה מקצועית והטובה ביותר למיטב ידיעתנו. זאת בכוונה שיהיו שימושיים כפי שהם ולמטרה שלשמה נוצרו, יחד עם זאת, ללא שום אחריות. אפילו ללא אחריות שישמשו למטרה שלשמה נוצרו.
  התוספים שלנו מובטחים לתפקד בהתקנת וורדפרס נקייה, כל עוד הגרסה תואמת את הדרישות של התוסף הספציפי. חלק מהתוספים דורשים גם תוסף נוסף, אחד או יותר, כדי לייצר את הפונקציונליות הנדרשת. יש לבדוק בתיעוד של כל תוסף מה נדרש כדי להפעילו. אם ישנם תוספים נוספים שנדרשים לפעלת התוסף שלנו – יש להשתמש בגרסאותיהם העדכניות ביותר.
  מגוון התוספים הקיים בוורדפרס הוא בלתי מוגבל, איננו מבטיחים שהתוסף יפעל עם כל התוספים הקיימים או ערכות הנושא או מערכות ה-CRM או דפדפנים מכל סוג שהוא. (פרט לתוספים שנדרשים לפונקציונליות של חלק מהתוספים שלנו – ואלו חייבים להיות בגרסאותיהם העדכניות ביותר. אלו מפורטים בתיעוד התוספים שלהם הם נחוצים).

  אנו לא לוקחים אחריות ולא נחשבים לאחראים על כל סכסוך או בעיות תאימות שעלולות להתרחש עקב תוכנה של צד שלישי (למעט מספר התוספים בגרסאותיהן האחרונות שצוינו בתיעוד של חלק מהתוספים שלנו שלהם הנדרשים לפעולת חלק מהתוספים).
  אנו לא לוקחים אחריות על אובדן נתונים או דטה כתוצאה מהתקנה או השימוש בתוספים שלנו. במקרה של אי התאמה עם תוכנת צד ג' כלשהי, אנו נספק תמיכה לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

  אנו לא נהיה אחראים ולא ניקח אחריות על אובדן אישי, נזק לאתרים, שגיאות באתרים, גניבה, הונאה, אובדן רווחים או הכנסות, אובדן עסקים או אובדן הזדמנויות, אובדן לקוחות או לקוחות פוטנציאליים כתוצאה מהתקנה או שימוש באחד התוספים שלנו.
 3. תמיכה
  GB Plugins, מפיצים ומוכרים תוספים "AS IS" וללא כוונה ישירה או עקיפה שהם יתפקדו בדיוק כפי שהלקוח רוצה, או שהם יתאימו לכל הרכיבים, התוספים והמערכות של הלקוח. למעט התוספים של הטפסים הנדרשים לחלק מהתוספים כדי לפעול. במידה ואלו צויינו בתיעוד שלנו ומלבד שהשימוש נעשה רק בגרסאותיהם העדכניות ביותר.
  הגרסאות החינמיות של התוספים שלנו תאפשר פונקציונליות מוגבלת, כמפורט בתיעוד התוספים. GB Plugins לא יהיו אחראים לכל נזק או אובדן דטה.
  תמיכה תהיה זמינה, רק למי שיש לו רישיון פעיל בתשלום.

  תמיכה ועדכונים זמינים למשך שנה לאחר תאריך הרכישה ומבוססים על סוג הרישיון שרכש הלקוח. רישיון נרכש עבור אתר/דומיין/תת דומיין ספציפי או מספר אתרים/דומיינים ספציפיים – תמיכה תהיה זמינה עבור אתרים/דומיינים אלו בלבד. לאחר סיום התמיכה, על הרוכש לחדש את הרישיון שלו על מנת להמשיך לקבל תמיכה ועדכונים לאתרים/דומיינים שצוינו. עבור רכישות הכוללות מנוי המתחדש אוטומטית, תינתן תמיכה כל עוד המנוי נשאר פעיל ובתוקף.

  תמיכה ועדכונים עבור התוספים שלנו ניתנים כל עוד התוסף הנרכש נמצא בפיתוח פעיל. אם מכל סיבה שהיא הוחלט להפסיק פיתוח של תוסף מסוים, GB Plugins, לא יהיו אחראים יותר לספק תמיכה עבורו.

  אנו עושים כמיטב יכולתנו, לספק את התמיכה הטובה ביותר האפשרית עבור התוספים שלנו ולכל לקוחותיהם, אולם איננו מבטיחים ששאילתת תמיכה מסוימת תינתן באופן, או בתוך פרק זמן שבו השואל יהיה מרוצה לחלוטין.

  מינויים , חידוש אוטומטי והחזר כספי
  התוספים של GB Plugins נמכרים כמנוי המתחדש אוטומטית מדי שנה/מידי חודש ביום השנה/החודש לתאריך הרכישה. זה חל על כל סוגי הרישיונות הזמינים באתרנו.
  מנוי יתחדש אוטומטית בתום תקופת הרישיון השנתית/החודשית אלא אם הרוכש יבטל את המנוי שלו לפני תאריך החידוש האוטומטי.

  מנויים יקרים אנא שימו לב לפרטים הבאים:
  – חידוש המנוי מעובד אוטומטית מדי שנה/חודש ביום השנה/החודש לרכישתך המקורית. חידוש הרישיון יימשך וישאר בתוקף לכל השנה/החודש בהתאמה לתוכנית שבחר הלקוח. אלא אם המנוי יתבטל לפני מועד החידוש.

  – לקוח יכול לבטל את המנוי שלו בכל עת. מידע על שיטות ביטול נמצא בדף החשבון שלך באתר GB Plugins.
  כדי לבטל את המנוי שלכם יש להיכנס לדף "החשבון שלי" -> מנויים -> בחירת המנוי הרצוי + לחיצה על "ביטול" -> זהו המנוי והרישיון שימוש שלכם בוטל.
  במידה וליד ה"מנויים" לא רואים את הכפתור "ביטול" זה אומר שהמנוי הזה כבר בוטל.

  – לקוח שיבחר לבטל את המנוי שלו, לא יקבל עוד עדכונים ותמיכה עבור אף אחד מהתוספים שלנו מהרגע שבו רשיון השימוש שלו פג תוקף. GB Plugins לא אחראים ולא יהיו אחראים לכל נזק או נתונים שאבדו.

  – מחיר החידוש יהיה המחיר המלא של התוסף כפי שפורסם בעת הרכישה הראשונית, (ללא הנחות) והוא יישאר כך כל עוד לא מבוטל המנוי.

  – אם הלקוח יבחר לבטל את המנוי שלו, ומחיר החידוש נמוך מהמחיר הנוכחי עבור הרישיון, מחיר החידוש הנמוך יותר לא יהיה זמין עבור הלקוח.

  – אם הלקוח יבחר לחדש את המנוי שלו לאחר שהוא בוטל ותוקף הרישיון שלו פג, הלקוח יחויב במחיר הנוכחי הרשום באתר עבור רישיון השימוש. לא נוכל להחיל מחירים ישנים יותר על רכישת החידוש החדשה.

  – אנו נשלח ללקוח אימייל לפני תאריך החידוש של הרישיון. הלקוח מוזמן להשתמש בהזדמנות זו כדי לבטל את המנוי במידה והוא לא מעוניין להשתמש בו יותר. רצוי ומומלץ לעשות זאת לפני שתשלום החידוש יעובר באופן אוטומטי.

  – אנו מציעים החזרים לכל לקוח לא מרוצה וזאת עד ארבעה עשר (14) ימים לאחר ביצוע הרכישה/החידוש האוטומטי. אם הלקוח מעוניין בביטול הרישיון והחזר התשלום, עליו פשוט לשלוח לנו דוא"ל לכתובת info@gb-plugins.com עם תיאור הבעיה ובקשה להחזר.

  – אם הלקוח בוחר לבטל את המנוי שלו, תוקף הרישיון שלו יפוג ביום השנה לרכישה המקורית, ולא יתקבלו עוד עדכונים ולא תינתן תמיכה עבור תוסף זה.

  – אם הלקוח מבקש החזר, המנוי שלו יבוטל ותוקף הרישיון שלו יפוג מיד, ולא יתקבלו עוד עדכונים ותמיכה עבור התוסף/תוספים שבוטלו.

  – חלק או כל התוספים אלולים לאבד חלק או את כל הפונקציונליות שלהם עם ביטול רישיון השימוש.
 1. באיזה אופן ניתן להשתמש ברישיון השימוש
  כל הרישיונות ב-GB Plugins אינם ניתנים להעברה. במקרים של חבילת רישיונות מרובים, בעל הרישיון אינו רשאי לתת, למכור, להפיץ או להשכיר את רשיון השימוש לצד שלישי כלשהו (כגון לקוחות) למטרות מסחריות. GB Plugins ירחיבו את שירותי תמיכה ללקוח/בעל הרישיון המקורי עם מפתח רישיון לגיטימי, וישקלו כל שימוש אחר ברשיון שימוש זה עבור שאילתות תמיכה כהונאה.
 2. עדכונים אוטומטיים
  רק בעלי רישיון, עם מנוי תקף ומפתח רישיון תקף יקבלו עדכונים אוטומטיים. עדכונים אוטומטיים יהיו זמינים כל עוד הרישיון פעיל.
 3. רכישה ומשלוח
  רכישה זמינה באתר gb-plugins.com. לאחר עיבוד התשלום בהצלחה, הלקוח יקבל מייל עם כל פרטי הרכישה כולל מפתח הרישיון ואפשרות להורדת התוסף. הורדות יהיו זמינות גם בדף "החשבון שלי". ניתן להוריד את התוסף על ידי כניסה לחשבון שנוצר עבורכם בעת רכישת התוסף ולחיצה על הקישור המתאים.
  את רישיון השימוש שלכם ניתן לראות בדף "MY LICENSES" וזאת לאחר התחברות למערכת.
  לתשומת לבכם כל פניה לתמיכה דורשת את רישיון השימוש שלכם.

  לקוח שלא קיבל מייל עם כל פרטי הרכישה, יוכל ליצור איתנו קשר באמצעות דוא"ל info@gb-plugins.com כדי לבקש כל מידע על רכישתו.

  אפשרות ההורדה תהיה זמינה כל עוד מפתח הרישיון בתקף. אם מפתח הרישיון יפוג, תוכל לקבל חזרה גישה על ידי חידוש הרישיון שלך.
 1. בעלות
  כל התוספים והתוכן באתר זה, הינם רכוש של GB Plugins. תביעה מכל סוג של זכויות יוצרים או בעלות אינטלקטואלית או בלעדיות על המוצרים שלנו אסורה.

  המוצרים שלנו מסופקים "AS IS" ללא אחריות, מפורשת או משתמעת. לא נהיה אחראים לכל נזק, לרבות אך לא רק, נזקים ישירים, עקיפים, מיוחדים, מקריים או תוצאתיים או הפסדים המתרחשים עקב השימוש או חוסר היכולת להשתמש במוצרים שלנו.
 1. תוכן
  כל התוכן שנמצא באתר זה לרבות תמונות, תיעוד וכל מידע אחר הוא רכוש של GB Plugins ואין להפיץ אותו מחדש ללא רשות או הסכמה.
 1. מדיניות החזרים כספיים ושינויים במחיר
  GB Plugins שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התמחור עבור אחד או כל המוצרים שלה, ללא הודעה מוקדמת או הסכמה.

  אנחנו מאמינים במוצר שלנו, אבל אנחנו מבינים שהוא לא יכול לעבוד בצורה מושלמת עבור כולם כל הזמן. במידה ולקוח לא מרוצה מהמוצר, הלקוח מוזמן ליצור איתנו קשר בדוא"ל בכתובת:
  info@gb-plugins.com עם הכותרת "בקשת החזר".
  או לחלופין ניתן לשלוח לנו פניה בדף "צור קשר" עם בקשה להחזר כספי.
  בעת בקשת החזר, אנא ודא שאתה עומד בתנאי מדיניות ההחזרים הבאים:

  תנאי הזכאות לבקשת החזר:
  • אתה נמצא בתוך 14 הימים הראשונים מהרכישה המקורית של התוסף.
   לא נוכל להעניק החזרים לאחר 14 הימים הראשונים של הרכישה המקורית.
  • לא נוכל להעניק החזרים לאחר עיבוד החידוש שלך. אנו נשלח לך אימייל לפני תאריך החידוש שלך, תוכל להשתמש בהזדמנות זו כדי לבטל את המנוי שלך לפני שתשלום החידוש יעובד באופן אוטומטי.
  • הסיבה שלך לבקשת החזר היא אחת מהאפשרויות הבאות:
   • רכשת את התוסף/מינוי, ולאחר התקנה ובדיקה של התוסף, גילית שהוא לא יעבוד עבור העסק שלך או ההגדרה הנדרשת.
   • יש לך בעיה שאיננו מצליחים לפתור מה שהופך את המערכת לבלתי שמישה. אנו עשויים לשאול אותך שאלות בנוגע לאופי בקשת ההחזר שלך כדי שנוכל לשפר את התוסף בעתיד.
   • אם הבעיות שלך נובעות מאי היכולת להתקין את התוסף כראוי או לגרום לתוסף לבצע את הפונקציות הבסיסיות שלו, אנו נשקול את בקשת ההחזר שלך.
   • יצרת קשר עם צוות התמיכה שלנו ואפשרת לנו לנסות לפתור את הבעיות שלך, או הסברת מדוע התוסף לא יעבוד עבורך.
   • שימו לב, בעיות טכניות הנגרמות על ידי תוספים, ערכות נושא או תוכנות אחרות של צד שלישי לא יספקו עילה להחזר.
   • תידרש לבטל ולהסיר את התוסף מהאתר שלך למקרה שיינתן החזר.
  • החזרים יוצעו לפי שיקול דעתנו הבלעדי.
   על ידי רכישת תוספים מהאתר שלנו gb-plugins.com, אתה מסכים למדיניות ההחזרים שלנו ומוותר על כל זכות לערעור או פעולות משפטיות.
   איננו אחראים לכסות על הבדלים כלשהם בשערי החליפין בין הזמן שרכשת אצלנו לבין הזמן שבו קיבלת את ההחזר.
 2. דיוור והסכם רישיון שימוש
  GB Plugins, עשויים לשלוח לך מיילים הקשורים לרכישת מוצרים מהחברה שלנו. אנו עשויים גם לשלוח לך מדי פעם ניוזלטרים בדוא"ל הקשורים לכל אחד מהעדכונים של המוצרים שלנו, מבצעים, חידושים וכדומה. לעולם לא נמכור או נשחרר את הדוא"ל שלך לצד שלישי כלשהו. אתה יכול לבטל את הסכמתך לאימיילים אלה בכל עת.

  ברכישת המוצר/ים שלנו, אתה מציין ומסכים שקראת והסכמת לתנאים וההגבלות המפורטים בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן או לשנות את התנאים וההגבלות הנוכחיים ללא הודעה מוקדמת או הסכמה.
 3. סמכות שיפוט ייחודית
  מוסכם בין הצדדים, כי הסמכות הייחודית להכריע במחלוקות בין הצדדים נשוא הזמנת עבודה זו תהא לביהמ"ש המוסמך לכך עניינית בתל אביב בלבד.